Wilmat

klienci hurtowi

tel. +48 56 658 39 37
fax: +48 56 658 39 38
hurtownia@wilmat.pl
Masz pytania?
Z chęcią udzielimy odpowiedzi.
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Klientami naszej hurtowni są sklepy i warsztaty motocyklowe z Polski i innych krajów w całej Europie. Bogatą, obejmującą ponad 25 000 pozycji ofertę nieustannie rozszerzamy, reagując błyskawicznie na potrzeby zasygnalizowane przez partnerów handlowych. Naszym największym atutem jest szybkość działania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi odbiorcy otrzymali zamówione towary w jak najkrótszym czasie. Pracę magazynu i działu logistyki organizujemy tak, żeby sprostać wymaganiom stawianym przez finalnych odbiorców.

Naszymi dostawcami są fabryki zlokalizowane w różnych częściach świata. Niemal codziennie przyjmujemy transporty części, akcesoriów, olejów do motocykli, ubiorów czy podzespołów do tuningu. Każda dostawa poddawana jest drobiazgowej kontroli, żeby mieć pewność, że do sprzedaży trafiają produkty najwyższej jakości. Do procesu przyjęcia towaru przywiązujemy szczególną wagę. Jest to klucz do zapewnienia klientom najwyższej satysfakcji ze współpracy.

Sprawnej dystrybucji nie dało by się zorganizować bez zaawansowanych rozwiązań informatycznych i logistycznych. W oparciu o pieczołowicie zebrane i przeanalizowane informacje o oczekiwaniach naszych partnerów handlowych uruchomiliśmy Internetowy Panel Zamówień stanowiący główne narzędzie pracy łączące naszą hurtownię ze sklepami motocyklowymi naszych klientów. Przyjazny, intuicyjny w obsłudze system zawiera dane tysięcy części i akcesoriów do motocykli. Dzięki szczegółowym fotografiom i opisom łatwo można zidentyfikować poszukiwane przez finalnych nabywców towary.

Zamówienia złożone w Panelu Internetowym są przetwarzane  w wewnętrznych systemach zarządzających kompletacją i wysyłką. Dopasowane do naszych potrzeb oprogramowanie skraca czas przetwarzania zamówień, do minimum redukując przy tym odsetek pomyłek. Indywidualne warunki odbioru przesyłek ustalone z firmą kurierską gwarantują płynność procesu dostaw i maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na zamówione części.

Nad procesem realizacji zamówień czuwa zespół fachowców, który nie tylko nadzorują kompletację, ale również służą informacją i doradzają klientom mającym wątpliwości co do poprawności doboru części i akcesoriów do motocykli i skuterów.

sprawdź nasz internetowy panel zamówień

wyznacz trasę dojazdu