Wilmat

o firmie

CZĘŚCI ZAMIENNE, AKCESORIA DO SKUTERÓW I MOTOCYKLI, SPRZEDAŻ DETALICZNAtel. 56 658 39 36 wew. 1sklep@wilmat.pl
SALON MOTOCYKLI I SKUTERÓWtel. 56 658 39 36 wew. 2
+48 502 571 880
salon@wilmat.pl
SERWIS MOTOCYKLI I SKUTERÓWtel. 56 658 39 36 wew. 3
+48 502 571 880
serwis@wilmat.pl
Masz pytania?
Z chęcią udzielimy odpowiedzi.
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Firma WILMAT działa na polskim rynku od 1991 roku. Motocykle to nasze życie. Jesteśmy czynnymi motocyklistami i mamy to szczęście, że możemy naszą pasję realizować w pracy zawodowej oferując naszym Klientom najlepsze towary i usługi. Nasza wieloletnia praktyka w branży, pochodząca z bagażu doświadczeń jako motocyklistów - znajomość wszelkich zagadnień związanych z motocyklami skutkuje dostosowaną ofertą do potrzeb Klientów i błyskawiczną reakcją na wymagania rynku, popartą otwartością na nowe trendy i tendencje.

Na strukturę naszej działalności składają się trzy zasadnicze działy:

- hurtownia motocyklowa wraz z nowoczesnym magazynem wysokiego składu obsługująca przedsiębiorców z całej Polski i Europy

- sklep zaopatrujący klientów detalicznych z Torunia i okolic,

- salon motocykli i skuterów z serwisem,

skontaktuj się z nami

Wśród Klientów naszej hurtowni znajdują się firmy z całej Polski oraz Europy. Przy pomocy przyjaznego systemu Internetowego Panelu Zamówień, dostępnemu w polskiej i angielskiej wersji językowej, nasi Partnerzy mogą szybko znaleźć i zamówić części i akcesoria motocyklowe. Pracownicy działu hurtowego codziennie przygotowują i wysyłają części i akcesoria motocyklowe, które trafiają do odbiorców w każdym zakątku kraju i Europy. Asortyment składający się z kilkunastu tysięcy pozycji zaspokaja potrzeby użytkowników motocykli, skuterów, warsztatów, serwisów i sklepów motocyklowych.

Uruchomiliśmy nowoczesne centrum logistyczne, które umożliwia szybką i sprawną realizację zamówień od Partnerów handlowych z Polski i Europy. Duży i sprawnie działający dział logistyki zapewnia bieżącą dostępność poszukiwanych przez klientów towarów. Nasi pracownicy swoją ugruntowaną doświadczeniem wiedzą, służą wszystkim naszym Partnerom dzięki czemu możemy im zaoferować najlepsze ceny i warunki handlowe.

Posiadamy najbogatszy w Polsce asortyment części zamiennych do niezwykle popularnych ostatnimi laty pojazdów produkcji chińskiej. Oferujemy części silnikowe zarówno standardowe jak i przeznaczone do tuningu. Aby młodym adeptom sztuki usprawniania pojazdów ułatwić pracę, pogrupowaliśmy najpopularniejsze części w zestawy tuningowe przeznaczone do podniesienia osiągów konkretnych typów silników.

Większość oferowanych przez nas produktów to części do motocykli, motorowerów  i skuterów (zarówno eksploatacyjne jak i konstrukcyjne), bogaty wybór opon, dętek, żarówek, łańcuchów i wielu innych. Można u nas znaleźć szeroką paletę akcesoriów motocyklowych. Sprzedawane w niezwykle bogatym asortymencie ubiory do jazdy na motocyklu, kaski, gogle, lusterka, manetki i gumy kierownicy, kierunkowskazy, oleje i smary oraz inne niezliczone drobiazgi czyniące sam motocykl, skuter jak i jazdę na nim jeszcze przyjemniejszą. W każdej z grup towarów staramy się oferować produkty stanowiące optimum pomiędzy ceną a jakością. Nie zapominamy również o tych, którzy w dziedzinie motocykli i skuterów nie godzą się na żadne kompromisy i oczekują najwyższej jakości.

wyznacz trasę dojazdu